FAQ - pytania i odpowiedzi

Najczęściej zadawane pytania

Czy wystawiamy faktury VAT?

Tak, wystawiamy faktury VAT.

Gdzie znajdę cennik usług?

Nasz cennik jest elastyczny. Każde zlecenie wyceniamy indywidualnie w zależności od wymagań i oczekiwań klienta.

Jakiego typu zlecenia wykonujemy?

Głównie projektujemy logo, ilustracje, grafiki pod social media oraz strony internetowe. W naszej ofercie znajdziesz również
inne usługi, takie jak animacje czy projekty do druku.
Potrzebujesz czegoś innego? Zgłoś się do nas, przekierujemy Cię do zaprzyjaźnionych profesjonalistów, którzy zajmą się Twoim zleceniem.

Jak działa zapłata poprzez system płatności?

Nasz system płatności daje nam możliwość rezygnacji z podpisywania umów na rzecz akceptacji regulaminu sklepu. W praktyce nasz system działa tak, jak zwykły sklep internetowy. Dysponujemy wieloma możliwościami płatności, w tym płatnościami BLIK
oraz przelewami online.

Gdzie mogę znaleźć portfolio?

Nasze portfolio znajdziesz na naszej stronie lub Facebooku.

Ile czasu zajmuje realizacja zlecenia?

W tym miejscu nie jesteśmy w stanie udzielić odpowiedzi na to pytanie, gdyż na czas realizacji wpływa zbyt wiele czynników. W celu ustalenia terminu realizacji zlecenia skontaktuj się z nami.

Co mogę zrobić w sytuacji,
gdy nie spodoba mi się projekt?

W takim przypadku omawiamy poprawki, które wykonamy w ciągu kilku dni roboczych. W cenę każdego zlecenia wliczone są 3 sesje poprawkowe, ich wielkość jest nieograniczona. Każda następna sesja to koszt 25% wartości zamówienia.Czy muszę płacić zaliczkę?

Preferujemy współpracę opartą na zaliczkach. Ich wartość jest zależna od wielkości zamówienia i może wynieść od 20 do 50% wartości.